śluby i wesela

Dzień ślubu, to jeden z najważniejszych dni w życiu. Zróbmy wszystko, aby wspomnienia z tego dnia sfilmowane i utrwalone na płycie były przynajmniej tak piękne, jak on sam. Aby wywoływały uśmiech szczęścia i łzy wzruszenia zawsze, kiedy będą odtwarzane.

Oferujemy profesjonalną usługę wideofilmowania ślubów i wesel.

Tradycyjny film ślubny zawiera
1. Wstęp tzw. czołówka – jest to podstawowy sposób prezentacji uroczystości. Zawiera imiona i nazwiska pary młodej, świadków, prezentację rodziców, miejsce gdzie odbył się ślub: USC lub ślub kościelny oraz prezentacja miejsca przyjęcia weselnego – tutaj często również umieszczane są zdjęcia z dzieciństwa pary młodej oraz z okresu narzeczeństwa
2. Przygotowania do ślubu
3. Błogosławieństwo rodziców
4. Przejazd oraz przyjazd pary młodej do kościoła – tutaj robimy kilka ujęć z powietrza tzw. filmowanie z powietrza
5. Powitanie przez zgromadzonych gości
6. Ceremonia ślubu w kościele – standardowo na płycie znajduje się ok.20 min. nagrania w kościele, chyba, że Para Młoda życzy sobie inaczej
7. Składanie życzeń przed kościołem
8. Przyjęcie weselne
• powitanie nowożeńców, które również filmujemy z powietrza (moment przyjazdu pod salę weselną)
• pierwszy taniec,
• toasty,
• zabawa, tańce,
• podziękowania dla rodziców,
• oczepiny oraz tort

Dodatkowo coraz popularniejsze staje się nagrywanie przed uroczystością (lub po) sesji plenerowej w czasie której nagrywa się dodatkowo „specjalne podziękowania dla rodziców” które wyświetla się w trakcie wesela. Film może rozpoczynać się wstępem obrazującym np. sposób poznania się pary młodej – tak naprawdę ogranicza Nas tylko wyobraźnia.

Otrzymują Państwo kopie filmu na płytach DVD lub na płytach Blu-Ray w standardzie HD – częstą praktyką jest film na DVD a kopia w wersji HD na przenośnej pamięci USB.

——————————————————-

Prezent do każdego filmu

Nawiązanie współpracy wśród wielu opinii z jednym z najlepszych grawerów w Warszawie Markiem Bonieckim prowadzącym profesjonalną pracownię grawerską zaowocowało, że w ramach współpracy proponujemy Państwu do naszych usług zupełnie ZA DARMO unikalnie i pięknie wykonaną PIECZĘĆ LAKOWĄ z głębokim, dokładnym grawerunkiem.  Profesjonalizm warszawskiej pracowni grawerskiej mogą Państwo prześledzić na firmowej stronie wykonawcy www.grawerstwo.com.pl/grawerowanie-warszawa

Oferowane pieczęcie lakowe są doskonałym pomysłem pieczętowania zaproszeń ślubnych,  ale można również pieczętować wino lub inny alkohol weselny (np. ten który goście wygrywają w konkursach w trakcie wesela itp). Taka unikalna pieczęć lakowa staje się również wyjątkową pamiątką rodzinną, którą można przekazać kolejnym pokoleniom. Metodę działania pieczęci lakowej można obejrzeć w filmie w ok. 2-giej minucie jego trwania, który znajduje się pod linkiem https://www.youtube.com/watch?v=rC7PPjHyIK4 a sam wzór pieczęci można wybrać tutaj lub indywidualnie z grawerem. Pieczęć to dodatkowa, ciekawa i nietypowa pamiątka z Waszego ślubu (w cenie filmu) NAPRAWDĘ WARTO.

——————————————————-

Kamerzysta, wideofilmowanie, videofilmowanie Warszawa, Pruszków, Legionowo, Grójec, Rawa Mazowiecka, Otwock, Sochaczew, Łomianki, Piaseczno, Janki, Nadarzyn i okolice.