o nas

Kamerzysta na wesele czyli Studio BeMi, to solidna, rodzinna firma – nazwa pochodzi prozaicznie od imion założycieli: BEata i MIchał. Wspólna praca zapewnia naszym klientom poważne podejście do zlecenia, ale także świeżość i energię niezbędne w tego rodzaju pracy. Powierzając nam utrwalenie swojej uroczystości czy imprezy – możecie być spokojni o wspaniały efekt końcowy!

Michał – Kamerzysta i fotograf z zamiłowania i powołania, zajmuje się szeroko pojętą informatyką. Pierwsze filmy nagrywałem już w 2004 roku, później przyszedł czas na profesjonalny montaż i zabawę na komputerze. W międzyczasie montowałem również filmy reklamowe dla firmy specjalizującej się w wyświetlaniu reklam na ekranach LCD w sieciach super- i hipermarketów. W 2005 roku nakręciłem pierwszy film z uroczystości w kościele jakim był chrzest. Później przyszedł czas na filmowanie wszystkiego wokół, rodzinnych imprez, doskonalenie warsztatu, ulepszanie sprzętu, wprowadzanie w życie nowatorskich rozwiązań.

Teraz przeszedł czas na profesjonalny montaż. Zdecydowałem, że jestem gotowy zająć się filmowaniem na tyle poważnie aby inni mieli z tego korzyść w postaci pamiątki na całe życie.

Beata – dobry duch całego przedsięwzięcia, który zapewnia świeżość, energię i entuzjazm zwłaszcza przy wspólnym montażu :-)

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie dokumentowania imprez okolicznościowych.
Poza usługą kamerzysta na wesele realizujemy także filmy ze studniówek, komunii oraz imprez dziecięcych a także filmy reklamowe, wizerunkowe i promocyjne dla firm.

Posługujemy się profesjonalnym sprzętem firmy SONY – kamery nagrywające w systemie HD – statywy stabilizujące obraz podczas filmowania typu steadycam, flycam, slider itp. Świadczymy usługi filmowania na 2 kamery jednocześnie.

Działamy głównie na terenie województwa mazowieckiego, najczęściej w takich miastach i ich okolicach jak m.in.: Warszawa, Pruszków, Legionowo, Grójec, Rawa Mazowiecka, Otwock, Sochaczew, Łomianki, Piaseczno, Janki, Nadarzyn ale świadczymy nasze usługi także w innych miastach.

Zapraszamy !!!

Dla Państwa wygody dojedziemy we wskazane miejsce, przedstawimy ofertę, udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości.